Dvojlůžkové pokoje

Nabízíme sedm dvoulůžkových pokojů s vlastní koupelnou a WC a pět dvoulůžkových pokojů se společnou koupelnou       (dva pokoje na jednu koupelnu a WC).

Všechny pokoje nově prošly rekonstrukcí. Každé patro hotelu má svůj Wi-fi router pro dostatečné a silné popkrytí signálu (wi-fi pro hosty zdarma). Od července 2018 nabízíme ubytování i v nových pokojích v našem prvním patře. Všechny pokoje v prvním patře jsou moderně, účelně a vkusně zařízené, mají vlastní koupelnu i WC. Na chodbách jsou našim hostům k dispozici kuchyňky se základním vybavením, rychlovarnou konvicí a mikrovlnou troubou. Požární předpisy nám nedovolují mít kuchyňku vybavenou vařičem jakéhokoliv druhu.

Za příznivého počasí lze posedět v romantické zahradě ve vnitrobloku vinohradských domů. K zapůjčení je po předchozí domluvě i zahradní gril. Vzhledem k velmi špatným zkušenostem bohužel není v Marianeu dovoleno ubytování v doprovodu domácích mazlíčků.

Dvoulůžkové pokoje s vlastní koupelnou:

103_A (2)                    Dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou a manželskou postelí

Dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou          Dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou          Společná kuchyňka na chodbě

Dvoulůžkové pokoje se společnou koupelnou (pro dva pokoje):

Dvoulůžkový pokoj se společnou koupelnou                    Dvoulůžkový pokoj se společnou koupelnou

Dvoulůžkový pokoj se společnou koupelnou (pro dva pokoje)          Dvoulůžkový pokoj se společnou koupelnou (pro dva pokoje)          Společná kuchyňka na chodbě