Často kladené otázky

Mohu se ubytovat i pozdě večer?

Ano, je to možné, prostřednictvím zprávy obdržíte předem přístupový kód, díky kterému se do hotelu a pokoje dostanete v kteroukoli hodinu. V otevíracích hodinách se pak zaregistrujete na recepci.

Můžu u hotelu zaparkovat?

Hotel nedisponuje vlastními parkovacími místy, nachází se v oblasti vyhrazeného rezidenčního parkování. Parkovací služby vám na přání zajistíme za poplatek. Více o parkování v okolí zde.

Když má recepce omezené otvírací hodiny, znamená to, že se pak do hotelu nedostanu?

Do hotelu můžete přijít i z něj odejít v kteroukoli hodinu díky přístupovému kódu, který obdržíte ve zprávě, než se ubytujete.

Mají pokoje vlastní koupelnu a kuchyňský kout?

Nabízíme různé druhy pokojů – se samostatnou koupelnou i takové, kde je koupelna sdílená s vedlejším pokojem. Podrobnosti najdete v sekci ubytování. Sdílená kuchyňka je na patře.

Co znamená, že mají některé pokoje sdílenou koupelnu?

Sdílená koupelna znamená, že ji sdílíte s vedlejším pokojem. Takové pokoje se nachází pouze v jednom patře hotelu, všechny ostatní pokoje mají koupelnu vlastní. Žádná koupelna není sdílená pro celé patro. Více v sekci ubytování.

Je v hotelu restaurace?

Hotel nedisponuje vlastní restaurací. Naši recepční vám však ochotně poradí, kde v okolí se můžete dobře najíst. V hotelu připravujeme snídaně a součástí jsou i sdílené kuchyňky na patře s rychlovarnou konvicí a mikrovlnnou troubou. V případě, že u nás pořádáte akci, rádi vám zajistíme catering.

Mohu si v hotelu uvařit vlastní jídlo?

Na každém patře se nachází kuchyňka se základním vybavením, rychlovarnou konvicí a mikrovlnnou troubou. Požární předpisy nám nedovolují žádný druh vařiče.

Mohu si doobjednat snídani?

Ano, je možné přiobjednat snídani na místě na recepci.

Od kdy do kdy mohu přijít na snídani?

Snídaně podáváme od 8.00 do 10.00 hodin.

Jak daleko je od hotelu zastávka městské hromadné dopravy?

Nejbližší zastávka tramvaje Jana Masaryka je 5 minut pěšky od hotelu. Zastavuje zde mj. páteřní linka č. 22, která projíždí centrem města až na Pražský hrad. O jednu zastávku dále lze přestoupit na linku metra A, o dvě na linku C a o čtyři na linku B. 

Jak daleko je to od hotelu na nádraží?

Na vlakové Hlavní nádraží i autobusové nádraží Florenc se městskou hromadnou dopravou od hotelu dopravíte do 20 minut. 

Je v hotelu internet?

Ano, v celém hotelu je hostům k dispozici Wi-fi připojení. Na vyžádání je možné pevné připojení přes kabel při náročnější práci vyžadující přenos velkého objemu dat.

Nefunguje mi rezervační systém na vašem webu.

Je možné, že jste neodsouhlasili ukládání souborů cookies nutných pro běh rezervačního systému. Nastavení cookies můžete změnit prostřednictvím ikony v levém spodním rohu obrazovky.